Poděkování


Vážená paní ředitelko,

z široké nabídky sportovních akcí pro děti z Prahy 1 jsme si my s dětmi a s rodiči z naší školky velmi oblíbili bruslení na HC Kobra. Většina dětí nemá vlastní brusle, takže si je vypůjčily od stadiónu - děkujeme panu doktorovi Maříkovi, který pro naše děti brusle osobně přivážel, děkujeme paní inženýrce Cviklové, za profesionální organizaci, děkujeme všem trenérům za trpělivost s našimi dětičkami a za to, že je opravdu naučili bruslit! A nakonec bych ráda poděkovala jménem zaměstnanců a našich malých "bruslařů" Vám za to, že jste pro nás zrealizovala tak skvělé sportovní akce.

Jana Hegerová, ředitelka MŠ Masná


1 zobrazení0 komentář

GDPR - Zásady o ochraně osobních a dalších zpracovávaných údajů naleznete ZDE

ADRESA

Nadace Pražské děti

Truhlářská 17

110 00 Praha 1

WEBY NADACE

www.prazske-deti.cz

www.prazskedeti.info

KONTAKT

Technická podpora:

Mgr. Veronika Maříková

+420 602 648 687

Koordinátorka projektu:

Ing. Blanka Cviklová

+420 602 322 771

websites.cz@gmail.com

© Nadace Pražské děti 2018

  • Facebook