Tenis pro děti z Prahy 1 - novinka v pilotním režimu


Vážení učitelé, kolegové,

dovolujeme si vás upozornit na zařazení nové sportovní aktivity do projektu Nadace Pražské děti - vedle bruslení, plavání a pískování nyní přidáváme tenis!

Program "Začínáme s TENISEM" je otevřen v pilotním režimu zatím jen pro děti od 4(5) do 10 let. Přihlásit se tak mohou mateřské školy s dětmi z posledních dvou ročníků

a základní školy s dětmi z 1. - 3. třídy.

Lekce tenisu nabízíme každé úterý a čtvrtek v 9 - 10.30 hod, v období duben-červen 2017. Kurz sestává ze dvou lekcí á 90 min. Prosíme, ve webové registrační aplikaci Kalendář tedy objednávejte vždy dva termíny současně - ne v delším odstupu než 14 dní, pro 35 - 50 dětí (cca 2 třídy).

Lekce probíhají na tenisových kurtech na Letné - v oddíle LTC Praha. Program povede přímo projektový manažer "Praha 1 naučí děti plavat, bruslit a sportovat", p. Vít Mařík, licencovaný trenér ČTS a bývalý reprezentační trenér žáků ČR.

Cílem programu je upoutat děti, které by se jinak k tenisu nedostaly - úplné začátečníky - a ukázat jim sport, který Češi umí! Tenis je výkladní skříní českého sportu!

Těšíme se na vás!

JUDr. Dana Maršálková

ředitelka Nadace Pražské děti

MUDr. Vít Mařík

manažer projektu


9 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše