top of page

BRUSLENÍ

Aktualizováno: 30. 11. 2022


Vážení pedagogové, dovolujeme si Vás upozornit na lekce BRUSLENÍ, které budou zveřejněny v kalendáři. 1.12. 2022 - 9.3. 2023 | Čtvrtky | 9:00 - 10:00 a 10:00 - 11:00 Rádi bychom Vám k bruslení sdělili několik novinek a věříme, že povedou ke zkvalitnění průběhu lekcí. » Kapacita sportoviště je 60 dětí/1 lekce v délce 60 minut. Nabízíme vám v kalendáři vždy 2 možnosti přihlášení na jednu lekci, tedy 2 skupiny. Každá skupina je pro 1 třídu (max. 30 dětí). Je to z toho důvodu, abychom uspokojili co největší počet dětí při využití celé ledové plochy. Pokud budete přihlašovat méně než 25 žáků, prosíme, snažte se doplnit maximální počet žáky z jiné třídy, případně nám dejte vědět, abychom se pokusili zkoordinovat naplnění lekce.

PŮJČENÍ BRUSLÍ A HELEM » Zapůjčení bruslí a helem bude možné provést prostřednictvím online formuláře. Na ten najdete odkaz v Potvrzení o přihlášení, které obdržíte v emailu po provedení přihlášky na lekci bruslení. Tam vyplníte potřebné údaje a my vše zařídíme.

Také můžete objednávku provést prostřednictvím sms nebo emailu na kontaktu:

Martin Zdeněk | 603 281 513 | info@hockeysportshop.cz


Objednávka musí obsahovat:

DÍVČÍ BRUSLE: počet x velikost bruslí.

CHLAPECKÉ BRUSLE: počet x velikost bruslí.

Příklad: 2x 36,5, 3x 32, 1x 33, 4x 35, atd...


VLASTNÍ VYBAVENÍ DĚTÍ » Rádi bychom co nejvíce prostředků investovali přímo do sportování, prosíme Vás tedy, abyste děti požádali o využití vlastního vybavení (bruslí a helem), v co největší míře, pokud tedy pochopitelně mají svoje. Půjčení výzbroje bude i letos pro děti zdarma, ale nadace za něj musí platit vyšší částku. Chtěli bychom vás tedy požádat o tuto pomoc a spolupráci. » Prosíme, připomeňte dětem, aby si pod helmy nebraly čepici s bambulí nebo kulicha! Upozorňujeme, že bez teplých rukavic se nelze bruslení zúčastnit (ideální jsou palčáky).

POUZE 2 TERMÍNY PRO JEDNU TŘÍDU » Poslední informace se týká samotných přihlášek. Pro velký zájem o bruslení prosíme, abyste Vaši třídu přihlásili na maximálně 2 lekce. A rovněž pro lepší organizaci samotných lekcí je nezbytné, abyste přihlašovali jen svoji třídu, se kterou skutečně na bruslení přijdete. Předejde se tak případným nedorozuměním a omylům především u zapůjčení sportovních potřeb.

Děkujeme za pochopení a spolupráci a přejeme dětem mnoho příjemných zážitků při sportování! JUDr. Dana Maršálková ředitelka Nadace Pražské děti
49 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page