top of page

PODĚKOVÁNÍ OD MŠ NÁRODNÍ

Aktualizováno: 3. 6. 2023

Předsedkyně správní rady, Ing. Ivana Antalová

Mgr. David Bodeček, 1. místostarosta MČ Praha 1

Správní rada Nadace Pražské děti


Na vědomí : Nadace Pražské děti, JUDr. Dana MaršálkováVážená paní předsedkyně, vážený pane místostarosto, vážená rado,


dovolte, abych Vám jménem naší Mateřské školy Národní, ale především jménem našich dětí a jejich rodičů, vyjádřila velké poděkování za aktivity a bohatou sportovní i kulturní nabídku Nadace Pražské děti. Stejně jako v předchozích letech, tak i v letošním roce naše dvě školy s dětmi od 3 do 6ti let čerpaly kurzy plavání v bazénu AXA, zúčastnili jsme se her v písku v areálu Beachclub Strahov a opakovaně jsme byli zváni na kulturní představení konaná v parčíku za Staroměstskou radnicí. Těchto představení se mohly zúčastnit i naše nejmenší děti z Řásnovky 2, jimž byl program přizpůsoben z hlediska věku.

Všichni velmi oceňujeme práci paní doktorky Maršálkové, pro její citlivý, empatický a velmi přátelský přístup, pro vhodně volené aktivity pro předškoláčky a její upřímný zájem o zpětnou vazbu, přínos nabízených aktivit, radost, pobavení i sportovní výkony dětí a v neposlední řadě i její osobní účast a podporu přímo při realizovaných aktivitách.


Velmi si této mimořádné nabídky v naší MČ Praha 1 vážíme a pevně věříme v pokračování i případné rozšíření dalších sportovních i kulturních aktivit Nadace.


Za Mateřskou školu Národní se zaměřením na ranou péči,

za všechny děti i rodiče naší školy


s poděkováním

Bc. Šárka Matoušková, ředitelka školy

V Praze dne 23. 5. 202311 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page