top of page

TERMÍNY BRUSLENÍ

Aktualizováno: 18. 11. 2021


Vážení pedagogové, dovolujeme si vás upozornit na termíny BRUSLENÍ v Kalendáři akcí. Děti musí mít teplé oblečení, rukavice, helmu (stačí cyklistická) a brusle.

Helmy a brusle je však možné pro děti zdarma vypůjčit. V takovém případě prosím ve webovém přihlašovacím formuláři zaškrtněte, že máte o tuto službu zájem. Poté Vás budeme kontaktovat pro konkrétní domluvu. Ideální bude, pokud si pro zápůjčku vytvoříte ve třídě jmenný seznam dětí s velikostmi bruslí, který si vezmete s sebou na sportoviště.

Distribuce se tak výrazně urychlí. Sportovní areál "Na Františku" je venkovní sportoviště bez kryté šatny. Z tohoto důvodu Vás prosíme, abyste v případě nejistoty, zda se akce bude konat kvůli nepříznivému počasí, kontaktovali ředitelku nadace JUDr. Danu Maršálkovou: tel.: 604 299 941 | email: prazske.deti@seznam.cz V případě velmi nepříznivého počasí akce odpadne bez náhrady.


Ukončení období bruslení záleží na možnostech chlazení ledové plochy, bude se ale konat minimálně do konce února 2022. Informace vám v průběhu sezóny sdělí ředitelka nadace. BRUSLENÍ od 2. prosince 2021 Čtvrtek | 9:00 - 11:00 Sportovní areál "Na Františku" Pro max. 50 dětí ZŠ Dětem z mateřských škol tuto aktivitu nedoporučujeme, protože na místě není teplá šatna, kde by se mohly zahřát. (prosíme, na lekce přicházejte o 15 minut dřív, aby se děti stačily připravit) Prosíme vás o pečlivé dodržování aktuálních hygienických pravidel v souladu s vládním rozhodnutím v rámci opatření proti epidemii koronaviru.Děkujeme Vám a přejeme při bruslení hodně příjemných zážitků a radosti!

JUDr. Dana Maršálková

ředitelka Nadace Pražské děti


MUDr. Vít Mařík

sportovní projektový manažer25 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page